Prístupové karty

 

Túto reklamu si môžete vytlačiť a ukázať svojim známym.

CS LINK reklama..doc (134,5 kB)
Prehlad programov ASTRA..doc (189,5 kB)

Ceník CSLINK SK..pdf (1 016 kB)
Otočenie paraboly z THOR1W na ASTRA 23,5E..jpg (249,9 kB)
Otočenie paraboly z THOR1W na ASTRA 23,5E 2..jpg (220,5 kB)

 


                                                                                                   NEODOLATEĽNÁ JARNÁ AKCIA 

           25,- € je cena za jednu kartu, pri odbere 10 ks naraz je 11-ta karta za polovičnú sumu 12,50- €

                         (ceny sú platné pre Slovensko)

 

V cene karty sú aktivované programy:

STV1, STV2, STV3, MARKÍZA, TV DOMA, TV JOJ, JOJ PLUS, TA3, TV NOE, ČT1, ČT2, ČT4, ČT24, ČT HD, TV NOVA, TV NOVA HD, NOVA CINEMA, PRIMA, PRIMA COOL, TV BARRANDOV, TV ÓČKO, TV PUBLIC, Z1.

Na 1+1 mesiac zadarmo v cene karty sú aktivované tieto programy:

(MIX) AXN, AXN SCI-FI, AXN CRIME, DISNEY CHANNEL, MINIMAX, CS MINI, CS FILM, FILM+, HALLMARK, MUSIC TV CZECHIA, RETRO MUSIC TV, LEO TV, XXX EXTREME, (FILM) HBO, HBO2, CINEMAX.  

 

 

V cene karty je samozrejme bezplatné technické poradenstvo o programoch, službách, technické informácie, pomoc pri nastavovaní paraboly atď. 

Ceny kariet pre zahraničný trh sa môžu líšiť v závislosti od firmware v satelitných prijímačoch. Funkčnosť kariet si prosím overte u spolupracovníkov v uvedených regiónoch.

 

 

Vzhľadom na obrovský záujem o karty a veľké množstvo objednávok, si vyhradzujeme predĺžiť čas dodania kariet do 48 hodín. 

                            

 

 

CSLINK karta Vám umožní legálny príjem všetkých SK a CZ programov bez faktúr, viazanosti a mesačných poplatkov. Prémiové balíky programov sú dobrovoľné, predplácate si ich na ľubovoľné obdobie, môžte si namiešať programy presne podľa svojho želania. Ak prémiové balíky programov sledovať nechcete, v cene karty sú vždy všetky SK a CZ programy (23) vrátane dvoch programov v HDTV kvalite!

 

Karta má tú výhodu, že jej platnosť je na 1 rok (po 1 roku je na Vašom zvážení, či ste spokojní a chcete ju používať aj naďalej).

Ak by ste sa rozhodli kartu si aktivovať už natrvalo, kedykoľvek je to možné za doplatok 40,-€.

Akokoľvek sa rozhodnete, suma 25,-€ teraz a napríklad 40,-€ o rok (spolu 65,-€) - vychádza to výhodnejšie, ako teraz kupovať trvalú kartu, nakoľko si tieto platby môžte rozložiť na 2 roky...

V ponuke máme aj okamžité trvalé karty v cene 60,-€.

 

Karty si môžte objednať smskou (najrýchlejšia objednávka) na čísle 0944 16 31 31, taktiež e-mailom na cslinkkarty@gmail.com.

 

______________________________________________________________________________________________