Novinky

                                                          

Ponúkame Vám NOVINKU, osvedčila sa tam, kde je často veterné počasie, kde sa dlho drží sneh, kde často prší.

Sieťovaná perforovaná 90 cm parabola, odolná voči náporu vetra do rýchlosti 180 km/h. Zisk tejto paraboly je len minimálne nižší oproti 85 cm železnej parabole. Je ľahká, prenosná, vhodná aj na zasielanie do zahraničia lietadlom alebo kuriérskou službou.

 

V prípade, že ste fanúšikom SAT programov, zahraničných, exotických, chcete mať prehľad v aktuálnom dianí na orbite, ponúkame Vám naviac k zostave motorické natáčanie. Polohy družíc su uložené v pamäti motora, časová odozva a rýchlosť otáčania paraboly je minimálna. S motorickým natáčaním budete prijímať minimálne 10 družíc a spolu cca 2000 TV programov a 500 rádií.

 

 

Malý experiment s jednou 90 cm parabolou, osadenou napevno (bez motora) a tzv. multifeedom pre príjem viacerých družíc bez nutnosti natáčania paraboly motorom (vhodné riešenie napríklad pre viacero príjimačov v jednej domácnosti na viacerých TV).

Investícia aj náročnosť montáže je väčšia ako pri motorickom natáčaní, no takéto riešenie je možné použiť napríklad aj v bytovke pre viacero nezávislých účastníkov.